TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

01

07 2021

Zderzenie osobówki z ciężarówką w Grodzisku [FOTO]


Grodzisk News


foto: GrodziskNewsZderzenie osobówki z ciężarówką w Grodzisku [FOTO] - Grodzisk News


Kolizja przy skrzyżowaniu ul. Żyrardowskiej z pl. Zygmunta Starego w Grodzisku. Około 12.30 zderzyła się osobowa toyota z ciężarowym renault. Na drodze są utrudnienia.


reklama Grodzisk mazowiecki

O okoliczności zdarzenia zapytaliśmy na policji. – Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że kierowca toyoty wyjeżdżał z Bałtyckiej i chciał przejechać przez skrzyżowanie na wprost. Nie ustąpił jednak pierwszeństwa ciągnikowi siodłowemu marki Renault – mówi nam asp. sztab. Sławomir Janowiec z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

– Obaj kierowcy są trzeźwi, ale wskutek zdarzenia powstały duże trudności w ruchu i mogą jeszcze jakiś czas potrwać – wyjaśnia.

Jak dodaje nasz, reporter na miejscu opatrywany przez pogotowie był jeden z mężczyzn, prawdopodobnie doznał urazu głowy, którą miał zabandażowaną.

Zderzenie osobówki z ciężarówką w Grodzisku [FOTO] - Grodzisk News
Zderzenie osobówki z ciężarówką w Grodzisku [FOTO] - Grodzisk News
Zderzenie osobówki z ciężarówką w Grodzisku [FOTO] - Grodzisk News
Zderzenie osobówki z ciężarówką w Grodzisku [FOTO] - Grodzisk NewsByłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Na tym skrzyżowaniu bardzo trudno jest wyjechać z podporządkowanych ulic. Każdy to wie, ale nie każdy, jak widać, potrafi. Więcej wyobraźni Kierowcy!

Bezstronny
01-07-2021 14:50

Tu powinny być światła zsynchronizowane ze światłami koło deptaka. Bardzo duży ruch powoduje zakorkowywanie wyjazdu od strony Bałtyckiej.

Mieszkaniec
01-07-2021 17:14

Zgadzam się, tam powinna być sygnalizacja świetlna, skręt w lewo z bałtyckiej czy jazda na wprost czasami graniczy z cudem. Albo się wymusza albo jedzie w prawo.

BB
02-07-2021 00:42

Wyjechać z Bałtyckiej na tym skrzyżowaniu jest bardzo trudno.. Wiem bo mieszkam w pobliżu i korzystam. Ogólnie ten rejon jest zakorkowany w każdą stronę. Ciężarówki blokują wjazdy i wyjazdy także w kierunku ul. Żwirki i Wigury. A będzie jeszcze gorzej jak oddadzą do użytku te ogromne blokowiska. Rejon całkowicie nieprzejezdny. Chyba zabrakło wyobraźni?Karolka
02-07-2021 22:41
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.