TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

23

03 2024

Kolizja na ul. Żyrardowskiej


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Czytelnik MariuszKolizja na ul. Żyrardowskiej - Grodzisk News


Dwa samochody osobowe zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Żyrardowskiej i Wólczyńskiej w Grodzisku.


Informację o zdarzeniu przekazali nam czytelnicy. - Zderzenie na skrzyżowaniu ulic Wólczyńskiej z Żyrardowską - napisał Mariusz, a do wiadomości dołączył zdjęcie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. - Zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 15.22, które zostało wysłane automatycznie z jednego z pojazdów biorących udział z zdarzeniu. Na miejsce wysłano dwa zastępy z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej i jeden OSP Grodzisk Maz. W pojazdach podróżowało łącznie siedem osób, dwie z nich były badane przez zespół ratownictwa medycznego. Ne wymagały jednak hospitalizacji. To wszystko co na tę chwilę możemy powiedzieć - mówią nam strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Na miejscu policja i straż pożarna prowadzą swoje działania. W rejonie skrzyżowania ulicy Żyrardowskiej z Wólczynską są utrudnienia w ruchu.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Ferrari i opel? Dobrze widzę?

Kierowca
24-03-2024 01:17

Nie. Źle pani/ pan widzi. ford mustang i opel. W mustangu widocznie zabrakło mocy przy skręcie w lewo...a myślał, że zdąży. Szkoda mustanga, kierowcy już mniej.

J
24-03-2024 12:25
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.