reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

28

05 2023

Granice: Zderzenie dwóch aut


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayGranice: Zderzenie dwóch aut - Grodzisk News


W sobotę wieczorem w miejscowości Granice (na granicy powiatów grodziskiego i sochaczewskiego) doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na szczęście nikomu nic się nie stało.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Zderzenie w miejscowości Kaski. Na miejscu straż pożarna i policja – poinformował.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Strażacy potwierdzają, że w tej okolicy doszło do kolizji, ale ostatecznie nie były to Kaski. – O godz. 19.37 wpłynęło zgłoszenie dotyczące wypadku na ul. Granicznej w miejscowości Kaski. Miały tam się zderzyć dwa samochody osobowe, a jedna osoba miała odnieść obrażenia. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej: dwa z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej i jeden z OSP Kaski. Ostatecznie okazało się, że zdarzenie miało miejsce, ale na skrzyżowaniu ulic Kaskiej i Granicznej w miejscowości Granice. Faktycznie doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych: daewoo i forda – mówi nam asp. Krzysztof Stefaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej PSP w Grodzisku Mazowieckim.

Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. – W każdym z aut jechały po dwie osoby. Gdy strażacy przybyli na miejsce wszyscy przebywali poza pojazdami. Na miejscu obecny był patrol policji. Po przebadaniu wszystkich uczestników zdarzenia, zespół ratownictwa medycznego zdecydował, że nie ma potrzeby hospitalizacji żadnej z tych osób. Nasze działania polegały m.in. na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i usunięciu pozostałości pokolizyjnych – dodał asp. Stefaniak.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.