reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

12

08 2022

Zbadają poziom satysfakcji mieszkańców


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Marcin MasalskiZbadają poziom satysfakcji mieszkańców - Grodzisk News


Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Ziemia Chełmońskiego” uruchomiła ankietę, w której możemy wyrazić opinię na temat warunków życia w swojej gminie.


W ankiecie odpowiemy na pytania m.in. czy moja gmina jest dobrym miejscem do życia, jak oceniamy gminę pod względem atrakcyjności turystycznej, infrastruktury drogowej, możliwości zatrudnienia czy warunków dla przedsiębiorców. W ankiecie padają również pytania o naszą aktywność w gminie oraz czy często korzystamy z obiektów, które powstały dzięki unijnemu wsparciu.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Ankieta dotyczy mieszkańców gmin wchodzących w obszar działania LGD „Ziemia Chełmońskiego czyli gmin objętych Lokalną Strategią Rozwoju na lata 2014-2020. Są to Baranów, Grodzisk Mazowiecki, Jaktorów, Mszczonów, Nowa Sucha, Radziejowice, Rybno, Sochaczew, Teresin, Żabia Wola. Ankieta jest anonimowa: podajemy w niej tylko grupę wiekową, płeć i wykształcenie.

Lokalna Strategia Rozwoju na lata 2014-2020 została opracowana wspólnie z mieszkańcami, a celem jej było zaplanowanie, a następnie zrealizowanie szeregu działań i przedsięwzięć, które miały wpłynąć na poprawę jakości życia oraz rozwiązanie potrzeb mieszkańców.

Ankieta jest dostępna tutaj.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

To nie jest badanie satysfakcji.
Zapraszam autorów na korepetycje z metodologii badań społecznych.

kasa misiu
14-08-2022 21:00
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.