TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

23

07 2021

Zatrzymany za uszkodzenie auta siostry


Grodzisk News


foto: GrodziskNewsZatrzymany za uszkodzenie auta siostry - Grodzisk News


Krewki 41-latek został zatrzymany przez jaktorowską policję po tym jak uszkodził kamieniem auto swojej siostry. Mężczyzna przyznał się do winy.


reklama Grodzisk mazowiecki

Kilka dni temu policjanci z Jaktorowa otrzymali zgłoszenie od jednej z mieszkanek o celowym uszkodzeniu jej auta. Jak ustalili mundurowi do zdarzenia doszło na drodze, gdy auto było w ruchu zostało uderzone kamieniem. Kobieta jako sprawcę czynu wskazała... brata.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Kiedy policjanci ustalili miejsce pobytu mężczyzny, pojechali na miejsce i go zatrzymali. – Zgromadzone materiały pozwoliły na przedstawienie mężczyźnie zarzutu uszkodzenia mienia. Straty poniesione przez właścicielkę samochodu zostały określone na ponad 3 tysiące złotych. 41-latek przyznał się do dokonania przestępstwa, za które odpowie teraz przed sądem – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Za uszkodzenie mienia można nawet na pięć lat trafić do więzienia.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.