reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

15

03 2023

Zatrzymany za cztery kradzieże z włamaniami w Grodzisku


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP ŻyrardówZatrzymany za cztery kradzieże z włamaniami w Grodzisku - Grodzisk News


Grodziscy policjanci zatrzymali 27-letniego mężczyznę podejrzanego o włamania i kradzieże rzeczy z samochodów w mieście i gminie. Kryminalni postawili mu cztery zarzuty. Dodatkowo 27-latek był poszukiwany w celu odbycia kary za wcześniejsze przewinienia.


Do zatrzymania doszło w wyniku wcześniejszych działań policji, która ustaliła, że podejrzany od stycznia tego roku dokonał czterech podobnych przestępstw. Teraz policjanci ustalili miejsce jego przebywania i tam go zatrzymali, choć do tego czasu skutecznie się ukrywał.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Zatrzymany 27-latek przyznał się do kradzieży i włamań. W dwóch sytuacjach włamał się do pojazdów, a w kolejnych dwóch wykorzystał pozostawienie otwartych samochodów na posesjach. Z każdego z nich zabierał pieniądze i inne przedmioty, które łatwo było spieniężyć. Funkcjonariusze sprawdzają jeszcze czy mężczyzna nie ma na koncie również innych przestępstw popełnionhych w okolicy.

Z całą pewnością dochodzeniowcy ustalili natomiast, że mężczyzna był już poszukiwany w celu odbycia wcześniej zasądzonej kary więzienia w wysokości półtora roku.

Za ostatnie kradzieże z włamaniami mężczyźnie grozi dodatkowo nawet 10 lat pozbawienia wolności.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.