reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

18

07 2023

Zatrzymana ukrywała się przed więzieniem za znęcanie się nad dzieckiem ze szczególnym okrucieństwem


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP Warszawa ZachódZatrzymana ukrywała się przed więzieniem za znęcanie się nad dzieckiem ze szczególnym okrucieństwem - Grodzisk News


Policjanci z komendy powiatowej Warszawa Zachód zatrzymali dwie osoby, które ukrywały się przed wymiarem sprawiedliwości. Okazało się, że kobieta jest poszukiwana w celu odsiedzenia ośmiu lat więzienia za znęcanie się nad dzieckiem ze szczególny okrucieństwem. Mężczyzna miał trafić do zakładu karnego na pół roku za oszustwo.


Najpierw w ręce policjantów z komendy w sąsiednim powiecie warszawskim zachodnim wpadł mężczyzna poszukiwany listem gończym. Za mężczyzną wydano nakaz aresztowania w związku z oszustwem, za które miał odsiedzieć sześć miesięcy w zakładzie karnym. Był także poszukiwany nakazem doprowadzenia do aresztu śledczego za przywłaszczenie cudzej rzeczy. Ostatecznie został zatrzymany w Radomiu.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Drugą zatrzymaną osobą w ostatnich dniach była kobieta ukrywająca się przed karą ośmiu lat więzienia. Kobieta została na nią skazana za znęcanie się ze szczególnym okrucieństwem nad swoim kilkumiesięcznym dzieckiem.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.