TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

01

04 2022

Utrudnienia w centrum Grodziska. Autobusy zmieniają trasy


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Grodziskie Przewozy AutobusoweUtrudnienia w centrum Grodziska. Autobusy zmieniają trasy - Grodzisk News


W związku z przebudową ulic Kilińskiego, Kościuszki i Kierlańczyków Grodziskie Przewozy Autobusowe zmieniają trasy na wielu liniach. Od poniedziałku zamknięta zostanie ul. Kościuszki.


W połowie marca na budowę został wprowadzony wykonawca modernizacji ulic Kilińskiego, Kościuszki, Kierlańczyków, Krupińskiego w centrum miasta. Pierwsze zadanie obejmuje remont nawierzchni jezdni ulic Kościuszki, Kilińskiego, Krupińskiego na odc. od skrzyżowania z ul. Kilińskiego do ul. Kościuszki oraz remont ul. Kierlańczyków na odc. od skrzyżowania z ul. Kilińskiego do ul. Kościuszki w Grodzisku Mazowieckim. W ramach zamówienia przewiduje się m.in. lokalne pełne wymiany konstrukcji jezdni, a także budowę parkingu przy ul. Kilińskiego.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W związku z inwestycją pojawią się utrudnienia w ruchu. W pierwszym etapie zostanie zamknięta ul. Kościuszki w związku z czym autobusy na wielu liniach zmienią swoje trasy. Zmiany dotkną linii: 16, 17, 21, 22, 23, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34 i 50. Przewoźnik opublikował tymczasowe rozkłady jazdy, które są dostępnetutaj.

Uruchomiony zostaje zastępczy przystanek autobusowy GRODZISK MAZ. LIMANOWSKIEGO 51, znajdujący się na ul. Limanowskiego po skręcie w prawo z ul. Kowalskiej (w zastępstwie nieobsługiwanego przez część linii przystanku GRODZISK MAZ. ZONDKA 01). Całkowicie zawieszona natomiast zostaje obsługa przystanku GRODZISK MAZ. KOŚCIUSZKI 01.

Jak podają GPA, w związku z objazdami i utrudnieniami w ruchu, w szczególności w godzinach szczytu, autobusy mogą kursować z 2-5 minutowymi opóźnieniami.

Utrudnienia w centrum Grodziska. Autobusy zmieniają trasy - Grodzisk Newsfoto: Grodziskie Przewozy Autobusowe


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

normalnie marszałkowska w stolicy

Maria
07-04-2022 17:09
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.