reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

28

09 2023

Zamknięcie ul. Dworskiej. Znamy szczegóły organizacji ruchu i objazdy


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: zabiawola.pl1 - Grodzisk News


W nawiązaniu do informacji o zamknięciu ul. Dworskiej w Osowcu żabiowolski urząd gminy poinformował o zmianach w organizacji ruchu, jakie w związku z tym wprowadzi. Podał też szczegóły dotyczące objazdów.


Urzędnicy zaplanowali objazd umożliwiający dojazd 2 i 3 października do ulic: Magnackiej, Modrzewiowej, Polnej Sarmackiej: poprzez ul. Falistą (począwszy od połączenia z ul. Mazowiecką oraz Kresową od połączenia z ul. Falistą.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Ale to nie wszystko. – W przypadku ulicy Pańskiej, z uwagi na brak możliwości zorganizowania objazdu 2 października przez około 5 godzin począwszy od godziny 9:00 nie będzie możliwości dojazdu. W przypadkach wyższej konieczności, takich jak dojazd służb medycznych itp., wykonawca udostępni przejazd – podali urzędnicy.

Podobna sytuacja dotyczyć będzie ul. Spokojnej tam jednak dojazd będzie utrudniony od 15.00 do 20.00, a po ułożeniu nawierzchni  nie będzie możliwości dojazdu.

–Jednocześnie informujemy, że zjazd na ul. Magnacką od strony ul. Kresowej zostanie oczyszczony z zakrzaczeń celem umożliwienia komunikacji. Mieszkańcy będą mieli możliwość zapewnienia alternatywnego dojazdu do ul. Magnackiej poprzez otwarcie bramy – mówią urzędnicy. – W ciągu ulic Falistej oraz Kresowej, a więc dróg, przez które wyznaczony został objazd, dokonane zostaną uzupełnienia cząstkowe za pomocą kruszywa w niezbędnym zakresie w tych miejscach, gdzie stan nawierzchni utrudnia przejazd – dodają.
 


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.