reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

20

11 2022

Zamkną ul. Kościuszki


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/BrwinówZamkną ul. Kościuszki - Grodzisk News


Brwinowski magistrat poinformował o planowanym zamknięciu ul. Kościuszki w mieście. Ma to związek z prowadzoną przebudową.


Jak podał Urząd Gminy Brwinów, w dniach 21 i 22 listopada zaplanowane prace, które spowodują spore utrudnienia. – W związku z układaniem górnej warstwy asfaltu na ul. Kościuszki w Brwinowie w poniedziałek (21.11.2022) wystąpią utrudnienia w dostępie dojazdu do posesji oraz parkingów osiedlowych, natomiast we wtorek (22.11.2022) nastąpi całkowite zamknięcie drogi. Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o nieparkowanie aut wzdłuż całej ul. Kościuszki – poinformował magistrat.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Jednak to nie wszystko. Urząd poinformował również, że w związku z prowadzonymi pracami przy przebudowie kanalizacji deszczowej na poniedziałek 21 listopada zaplanowano zamknięcie wyjazdu w kierunku południowym z Osiedla Sochaczewska.

Urzędnicy zaznaczają, że z osiedla do ul. Sochaczewskiej będzie można dojechać przez ul. 11 Listopada.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.