TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

22

02 2021

Wypadek na ul. Tylnej. „Zwaliła się ściana budynku”


Grodzisk News


foto: GrodziskNewsWypadek na ul. Tylnej. „Zwaliła się ściana budynku” - Grodzisk News


Chwile grozy przeżyli mieszkańcy domu przy ul. Tylnej w Grodzisku. Z informacji przekazanych przez służby wynika, że jedna ze ścian się zwaliła. Na szczęście nikt nie został ranny.


Jak doszło do wypadku, na razie nie wiadomo. – Mogę potwierdzić, że doszło do zawalenia się jednej ze ścian budynku oraz to, że nikomu nic się nie stało – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

– Nasze działania polegały jedynie na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Pozostałe czynności leżą w zakresie kompetencji inspektora nadzoru budowlanego – podkreśla rzeczniczka grodziskiej policji.

Wypadek na ul. Tylnej. „Zwaliła się ściana budynku” - Grodzisk Newsfoto: GrodziskNewsByłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.