reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

17

12 2021

Wypadek na Traugutta. Jedna osoba w szpitalu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Czytelnik JakubWypadek na Traugutta. Jedna osoba w szpitalu - Grodzisk News


W piątkowy wieczór na skrzyżowaniu ulic Traugutta i Transportowej w Grodzisku doszło do zderzenia trzech pojazdów. Jedna osoba trafiła do szpitala.


Informację o zdarzeniu przekazał nam czytelnik. – Wypadek na skrzyżowaniu Traugutta z Transportową w Grodzisku – poinformował nas Jakub, a do wiadomości dołączył zdjęcia.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Strażacy potwierdzają. – O godz. 19.40 spłynęło zgłoszenie o zderzeniu trzech pojazdów na ul. Traugutta w Grodzisku (dwóch samochodów osobowych i jednego ciężarowego). Na miejsce wysłano dwa zastępy z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej. Na miejscu były także policja i pogotowie ratunkowe. Jedna osoba została poszkodowana, pani z samochodu osobowego została przetransportowana przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala. Łącznie w tych trzech pojazdach jechały cztery osoby – mówi nam Krzysztof Stefaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Wypadek spowodował utrudnienia w ruchu, jeden pas ruchu był zablokowany i auta puszczano wahadłowo. Na miejscu wciąż działa policja.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Wypadek na Traugutta. Jedna osoba w szpitalu - Grodzisk News
Wypadek na Traugutta. Jedna osoba w szpitalu - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.