reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

17

12 2021

Wypadek na Traugutta. Jedna osoba w szpitalu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Czytelnik JakubWypadek na Traugutta. Jedna osoba w szpitalu - Grodzisk News


W piątkowy wieczór na skrzyżowaniu ulic Traugutta i Transportowej w Grodzisku doszło do zderzenia trzech pojazdów. Jedna osoba trafiła do szpitala.


Informację o zdarzeniu przekazał nam czytelnik. – Wypadek na skrzyżowaniu Traugutta z Transportową w Grodzisku – poinformował nas Jakub, a do wiadomości dołączył zdjęcia.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Strażacy potwierdzają. – O godz. 19.40 spłynęło zgłoszenie o zderzeniu trzech pojazdów na ul. Traugutta w Grodzisku (dwóch samochodów osobowych i jednego ciężarowego). Na miejsce wysłano dwa zastępy z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej. Na miejscu były także policja i pogotowie ratunkowe. Jedna osoba została poszkodowana, pani z samochodu osobowego została przetransportowana przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala. Łącznie w tych trzech pojazdach jechały cztery osoby – mówi nam Krzysztof Stefaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Wypadek spowodował utrudnienia w ruchu, jeden pas ruchu był zablokowany i auta puszczano wahadłowo. Na miejscu wciąż działa policja.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Wypadek na Traugutta. Jedna osoba w szpitalu - Grodzisk News
Wypadek na Traugutta. Jedna osoba w szpitalu - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.