TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

23

09 2023

Włamywacze zatrzymani. Usłyszeli po pięć zarzutów


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP Grodzisk Maz.Włamywacze zatrzymani. Usłyszeli po pięć zarzutów - Grodzisk News


Grodziscy policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o włamania m.in. na terenie powiatu grodziskiego. Obaj usłyszeli po pięć zarzutów karnych.


Gdy policjanci otrzymali zgłoszenie o próbie włamań do placówek handlowych na terenie gminy Jaktorów ruszyły działania mające ustalić sprawców. Ustalenia operacyjne pozwoliły funkcjonariuszom wytypować podejrzanych – trop wskazywał na dwóch mężczyzn. Obaj zostali zatrzymani w Warszawie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Dalsze czynności wskazywały na to, że obaj od miesiąca wspólnie brali udział w kilku przestępstwach. – Dwa z nich, dotyczące usiłowania włamania do sklepu i kiosku, zostały dokonane na terenie jaktorowskiej gminy. Obaj mężczyźni są także podejrzani o dwie kradzieże z włamaniem, do których doszło w Warszawie oraz o usiłowanie dokonania takiego przestępstwa w Wyszkowie – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Obaj usłyszeli po pięć zarzutów. Grozi im kara nawet 10 lat pozbawienia wolności. 27- i 39-latek zostali objęci policyjnym dozorem.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.