reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

23

09 2023

Włamywacze zatrzymani. Usłyszeli po pięć zarzutów


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP Grodzisk Maz.Włamywacze zatrzymani. Usłyszeli po pięć zarzutów - Grodzisk News


Grodziscy policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o włamania m.in. na terenie powiatu grodziskiego. Obaj usłyszeli po pięć zarzutów karnych.


Gdy policjanci otrzymali zgłoszenie o próbie włamań do placówek handlowych na terenie gminy Jaktorów ruszyły działania mające ustalić sprawców. Ustalenia operacyjne pozwoliły funkcjonariuszom wytypować podejrzanych – trop wskazywał na dwóch mężczyzn. Obaj zostali zatrzymani w Warszawie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Dalsze czynności wskazywały na to, że obaj od miesiąca wspólnie brali udział w kilku przestępstwach. – Dwa z nich, dotyczące usiłowania włamania do sklepu i kiosku, zostały dokonane na terenie jaktorowskiej gminy. Obaj mężczyźni są także podejrzani o dwie kradzieże z włamaniem, do których doszło w Warszawie oraz o usiłowanie dokonania takiego przestępstwa w Wyszkowie – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Obaj usłyszeli po pięć zarzutów. Grozi im kara nawet 10 lat pozbawienia wolności. 27- i 39-latek zostali objęci policyjnym dozorem.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.