TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

24

11 2015

Wiewiórka i dwa dziki ?uprowadzone?


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Tym razem nie chodzi na szczęście o akty ?kidnapingu? dokonane na zwierzętach leśnych, lecz o? kradzież znaków informujących, że w Podkowie Leśnej żyją takie stworzenia. Sprawę zgłoszono policji.


REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Aby zwrócić uwagę kierowców na żyjące w Podkowy zwierzęta 18 listopada ustawiono specjalne znaki drogowe, które informują, że w danym miejscu na jezdni może pojawić się np. dzik, czy paw. Łącznie pojawiło się 10 znaków, które wyróżniają się formą więc powinny przyciągać uwagę i skłaniać kierowców do zdjęcia nogi z gazu. I tak: na ul. Akacjowej ustawiony został znak ?Pawie?, znak ?Wiewiórki? stanął na ul. Brwinowskiej (koło Komisariatu Policji), ul. Bukowej (na odcinku Wschodnia?Jaworowa) oraz na skrzyżowaniu Bluszczowej, Kwiatowej i Parkowej, znak ?Jeże? pojawił się na ul. Myśliwskiej (na odcinku Bobrowa?Błońska), Wrzosowej (w okolicach Storczyków) i Parkowej (blisko WKD Zachodniej), znak ?Dziki? ? na skrzyżowaniu ul. Sienkiewicza z ul. Mickiewicza oraz przy ul. Jeleniej (przy Przychodni Zdrowia) oraz znak ?Kaczki? przy stanął na ul. Lilpopa (przy wjeździe do Parku Miejskiego).

Ostatnio jednak pula ta została uszczuplona. ? Dziki zniknęły z ul. Jeleniej i Sienkiewicza, natomiast wiewiórka została ?uprowadzona? z ul. Brwinowskiej. Osobę, która dopuściła się tego czynu, prosimy o odprowadzenie zwierząt na miejsce. Wierzymy, że zachowanie nie było przemyślane, zwierzęta zostały uprowadzone, a nie skradzione ? apelują podkowiańscy włodarze.

Czas pokaże z jakim skutkiem?

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.