TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

24

09 2023

Wieczorne zderzenie na autostradzie A2


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsWieczorne zderzenie na autostradzie A2 - Grodzisk News


W sobotę wieczorem na autostradzie A2 na wysokości Żukowa doszło do zderzenia samochodu osobowego i ciężarówki.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – W sobotę wieczorem na A2 był wypadek. Osoba uwięziona w samochodzie. Autostrada była zablokowana – poinformował.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Strażacy potwierdzają. – O godz. 20.01 wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu samochodu osobowego z ciężarowym na autostradzie A2 na wysokości miejscowości Żuków. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej: dwa z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej oraz jeden z OSP Kłudno Stare. Gdy strażacy dojechali na miejsce potwierdzili zgłoszenie. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, uwolnienie przy pomocy narzędzi hydraulicznych jednej osoby poszkodowanej, która wciąż znajdowała się w samochodzie osobowym. Pozostałe trzy osoby, które podróżowały tym samochodem oraz kierowca ciężarówki samodzielnie opuścili pojazdy – mówi nam asp. Krzysztof Stefaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Wszyscy uczestnicy zdarzenia zostali przebadani przez zespół ratownictwa medycznego. Nie była konieczna hospitalizacja żadnej osoby.

Na miejscu oprócz strażaków i pogotowia była również policja oraz służba autostradowa. Przez pewien czas autostrada była zablokowana.

Działania strażaków zakończono o godz. 23.07.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.