TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

15

04 2022

Wiadomo kiedy Bogoria zagra o finał


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: bogoriagrodzisk.plWiadomo kiedy Bogoria zagra o finał - Grodzisk News


Znane są już terminy półfinałowych meczów Lotto Superligi. Tenisiści stołowi Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki pierwszy mecz z AZS AWFiS Baltą Gdańsk zagrają 6 maja na wyjeździe. Rewanż w Grodzisku zaplanowano dwa dni później.


Podopieczni Tomasza Redzimskiego w ćwierćfinale pewnie pokonali Sokołów S.A. Jarosław (dwa razy po 3:0) i w półfinale zmierzą się z ekipą z Pomorza. Ci z kolei w drodze do półfinału niespodziewanie pokonali Energę-Manekina Toruń. W pierwszym meczu w Toruniu AZS pokonał gospodarzy 3:0. W rewanżu „zwieńczył dzieło” wygrywając we własnej hali 3:2.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Bohaterem zespołu z Gdańska był ich lider – Wang Zeng Yi, który wygrał wszystkie trzy swoje pojedynki. Oprócz niego do dyspozycji trenera AZS będą Szymon Malicki oraz Tomek Tomaszuk, który meczu w Toruniu pokusił się o sporą niespodziankę wygrywając pojedynek 3:1 z Shogo Taharą.

Przypomnijmy, że w ubiegłym sezonie Bogoria również grała półfinał z AZS AWFiS Baltą Gdańsk – zespół z Gdańska wygrał wtedy u siebie 3:2, ale w Grodzisku było 3:0 dla Bogorii. Z kolei w tym sezonie w rundzie zasadniczej w bezpośrednich starciach oba zespoły zanotowały po jednym zwycięstwie.

Jak będzie tym razem? Przekonamy się niebawem. Pierwszy mecz zaplanowany na 6 maja odbędzie się w Gdańsku (godz. 18.00), a rewanż 8 maja w Grodzisku (godz. 16.00).


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.