TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

15

04 2022

Wiadomo kiedy Bogoria zagra o finał


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: bogoriagrodzisk.plWiadomo kiedy Bogoria zagra o finał - Grodzisk News


Znane są już terminy półfinałowych meczów Lotto Superligi. Tenisiści stołowi Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki pierwszy mecz z AZS AWFiS Baltą Gdańsk zagrają 6 maja na wyjeździe. Rewanż w Grodzisku zaplanowano dwa dni później.


Podopieczni Tomasza Redzimskiego w ćwierćfinale pewnie pokonali Sokołów S.A. Jarosław (dwa razy po 3:0) i w półfinale zmierzą się z ekipą z Pomorza. Ci z kolei w drodze do półfinału niespodziewanie pokonali Energę-Manekina Toruń. W pierwszym meczu w Toruniu AZS pokonał gospodarzy 3:0. W rewanżu „zwieńczył dzieło” wygrywając we własnej hali 3:2.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Bohaterem zespołu z Gdańska był ich lider – Wang Zeng Yi, który wygrał wszystkie trzy swoje pojedynki. Oprócz niego do dyspozycji trenera AZS będą Szymon Malicki oraz Tomek Tomaszuk, który meczu w Toruniu pokusił się o sporą niespodziankę wygrywając pojedynek 3:1 z Shogo Taharą.

Przypomnijmy, że w ubiegłym sezonie Bogoria również grała półfinał z AZS AWFiS Baltą Gdańsk – zespół z Gdańska wygrał wtedy u siebie 3:2, ale w Grodzisku było 3:0 dla Bogorii. Z kolei w tym sezonie w rundzie zasadniczej w bezpośrednich starciach oba zespoły zanotowały po jednym zwycięstwie.

Jak będzie tym razem? Przekonamy się niebawem. Pierwszy mecz zaplanowany na 6 maja odbędzie się w Gdańsku (godz. 18.00), a rewanż 8 maja w Grodzisku (godz. 16.00).


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.