TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

27

03 2024

Bogoria rusza do walki o finał Pucharu Europy!


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Marcin MasalskiBogoria rusza do walki o finał Pucharu Europy! - Grodzisk News


Już w środę mistrzowie Polski w tenisie stołowym – zespół Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki – przystąpią do walki w półfinale Pucharu Europy ETTU, drugich pod względem rangi – po Lidze Mistrzów – rozgrywek klubowych na starym kontynencie. Rywalem grodziszczan będzie francuski zespół Cergy Pontoise. Rewanż dwa dni później w Grodzisku.


Podopiecznych trenera Tomasza Redzimskiego czeka niełatwe zadanie bowiem, w barwach Cergy grają doświadczeni i utytułowani zawodnicy, wsparci utalentowaną młodzieżą. Takie nazwiska jak Marcos Freitas, Christian Adam i Mehdi Bouloussa mogą robić wrażenie, choć prawdopodobnie największą gwiazdą i liderem drużyny z Francji jest Koreańczyk z Południa – Lim Jong-hoon, obecnie 18. zawodnik światowego rankingu ITTF, a w przeszłości klasyfikowany był nawet na miejscu 11. Dziewiętnasty jest w tym zestawieniu doświadczony Portugalczyk Marcos Freitas.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Po stronie Bogorii jednak również nie powinno zabraknąć atutów w znakomitej formie znajdują się Miłosz Redzimski i Marek Badowski, problemy zdrowotne nie dokuczają Panagiotisowi Gionisowi. Nastawienie jest jednak bojowe, a drużyna wie, że stać ją na wiele.

–Przed chłopakami trudne zadanie do wykonania, ale to właśnie w końcówce sezonu nasza ekipa wspina się na wyżyny. Stawką dwumeczu jest awans do wielkiego finału, w którym czeka już inna polska ekipa czyli Dekorglass Działdowo – mówią przedstawiciele Bogorii.

–Pierwsze, wyjazdowe spotkanie rozegramy 27 marca na paryskich przedmieściach w hali Omnisports. Mecz rewanżowy odbędzie się w Wielki Piątek o godzinie 18:00 w hali przy ulicy Sportowej. Oczywiście wierzymy, że nasi Gladiatorzy pójdą za ciosem i wygrają dwa spotkania z rzędu – dodają.

Transmisja z obu spotkań odbędzie się też na Facebooku grodziskiego klubu.

Bogoria rusza do walki o finał Pucharu Europy! - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.