reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

14

07 2023

Wakacyjny konkurs wukadki dla najmłodszych


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Wakacyjny konkurs wukadki dla najmłodszych - Grodzisk News


Warszawska Kolej Dojazdowa organizuje wakacyjny konkurs dla najmłodszych. Jego celem jest krzewienie postaw bezpieczeństwa na kolei wśród dzieci i młodzieży.


Do końca wakacji można nadsyłać poprawnie wypełnione karty edukacyjne.. –Warszawska Kolej Dojazdowa zaprasza najmłodszych podróżników - do 12 roku życia do wzięcia udziału w wakacyjnym konkursie pt. "Bezpieczne lato z WuKaDką". Trzy prawidłowo wypełnione karty edukacyjne należy przesłać do WKD mailem (zdjęcie/zdjęcia w formie jpg. lub pdf.) lub pocztą tradycyjną na adres siedziby – informuje przewoźnik.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Na kartach widnieją konkursowe pytania i zdania stawiane uczestnikom. Na jednej znajdują się pytania o numer telefonu alarmowego i o miejsca na przejazdach WKD, w których znajdziemy naklejki z numerami alarmowymi. Odpowiedzi należy podać nie tylko opisowo, lecz także rysunkami.

Na drugiej karcie zadanie polega na napisaniu krótkiego wierszyka na temat zasad bezpieczeństwa i kulturalnych zachowań na peronach i w pociągach WKD. Drugie polecenie dotyczy pokolorowania znaku bezpieczeństwa wukadki.

Trzecia karta zachęca do narysowania gdzie powinno się umieszczać hulajnogę w pociągu oraz do wskazania nieprawidłowych zachowań na peronie.

Konkurs potrwa do 31 sierpnia. Szczegóły TUTAJ.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.