reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

14

07 2023

Wakacyjny konkurs wukadki dla najmłodszych


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Wakacyjny konkurs wukadki dla najmłodszych - Grodzisk News


Warszawska Kolej Dojazdowa organizuje wakacyjny konkurs dla najmłodszych. Jego celem jest krzewienie postaw bezpieczeństwa na kolei wśród dzieci i młodzieży.


Do końca wakacji można nadsyłać poprawnie wypełnione karty edukacyjne.. –Warszawska Kolej Dojazdowa zaprasza najmłodszych podróżników - do 12 roku życia do wzięcia udziału w wakacyjnym konkursie pt. "Bezpieczne lato z WuKaDką". Trzy prawidłowo wypełnione karty edukacyjne należy przesłać do WKD mailem (zdjęcie/zdjęcia w formie jpg. lub pdf.) lub pocztą tradycyjną na adres siedziby – informuje przewoźnik.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Na kartach widnieją konkursowe pytania i zdania stawiane uczestnikom. Na jednej znajdują się pytania o numer telefonu alarmowego i o miejsca na przejazdach WKD, w których znajdziemy naklejki z numerami alarmowymi. Odpowiedzi należy podać nie tylko opisowo, lecz także rysunkami.

Na drugiej karcie zadanie polega na napisaniu krótkiego wierszyka na temat zasad bezpieczeństwa i kulturalnych zachowań na peronach i w pociągach WKD. Drugie polecenie dotyczy pokolorowania znaku bezpieczeństwa wukadki.

Trzecia karta zachęca do narysowania gdzie powinno się umieszczać hulajnogę w pociągu oraz do wskazania nieprawidłowych zachowań na peronie.

Konkurs potrwa do 31 sierpnia. Szczegóły TUTAJ.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.