reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

24

01 2016

W Podkowie nadal gorąco. Miasto zawiadamia prokuraturę


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

W Podkowie nadal gorąco. Miasto zawiadamia prokuraturę - Grodzisk NewsREKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Fotografia, o której mowa, przedstawia czterech szyickich mężczyzn uwięzionych przez członków Państwa Islamskiego. Więźniowie ubrani są w pomarańczowe uniformy polane benzyną i wiszą za ręce i nogi na łańcuchach. Zdjęcie pochodzi z artykułu w internetowym wydaniu brytyjskiej gazety ?Daily Mail?, która opisuje jak pojmani przez ISIS szyici przygotowywani są do podpalenia.

Mail ze wspomnianym zdjęciem oraz tekstem ?Będziecie tak wisieć? wysłany został przez anonimowego nadawcę. Miasto zdecydowało się zawiadomić prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa, za jakie można uznać choćby groźby karalne. ? Takie zachowanie jest niedopuszczalne i niebezpieczne. Nie możemy na to pozwolić i nie damy się zastraszać. Sprawę wiadomości zgłosiliśmy już do prokuratury ? mówi Artur Tusiński, burmistrz Podkowy Leśnej.

Włodarz twierdzi jednocześnie, że mail może mieć związek z odmowną decyzją burmistrza w sprawie manifestacji przeciw przyjmowaniu uchodźców w ramach narzuconej kwoty z Unii Europejskiej (ta ostatecznie odbyła się 23 stycznia). ? Mail przyszedł do urzędu w środę 20 stycznia, dzień po tym, jak wydaliśmy pisemną odmowę przeprowadzenia demonstracji ? wyjaśnia Tusiński.

💬︎   dodaj komentarz

Nie ma to jak lewacka prowokacja (choć jak czytam zrobiona na autentycznych zdjęciach).... Coś na zastępstwo straszenia demonstracją i płaczem nad bezpieczeństwem w trakcie je przebiegu. "Nie ze mną te numery Bruner..."

carlos
24-01-2016 14:36

Skoro teraz w sejmie powtarzają, że "jak mogli niewinnie ukarać" za prowadzenie strony p.t. "zabij Komorowskiego". Wyrazy solidarności z burmistrzem i mieszkańcami, co nie dali się zwariować agresywnej histerii wobec zbiorowo odpowiedzialnych obcych, a co akurat - zwykle ludziom z zewnątrz, co w życiu takiego sami nie spotkali - akurat od lat spokojnie żyją w Dębaku.

KKE
24-01-2016 16:12

Oczywiście, że to nie była groźba, a troska: tak zrobią, jak wpuścicie ISIS do Dębaka. Kpiny :(

KKE
24-01-2016 20:28

pokaż wszystkie komentarze (5)📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.