TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

24

01 2016

W Podkowie nadal gorąco. Miasto zawiadamia prokuraturę


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk NewsREKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Fotografia, o której mowa, przedstawia czterech szyickich mężczyzn uwięzionych przez członków Państwa Islamskiego. Więźniowie ubrani są w pomarańczowe uniformy polane benzyną i wiszą za ręce i nogi na łańcuchach. Zdjęcie pochodzi z artykułu w internetowym wydaniu brytyjskiej gazety ?Daily Mail?, która opisuje jak pojmani przez ISIS szyici przygotowywani są do podpalenia.

Mail ze wspomnianym zdjęciem oraz tekstem ?Będziecie tak wisieć? wysłany został przez anonimowego nadawcę. Miasto zdecydowało się zawiadomić prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa, za jakie można uznać choćby groźby karalne. ? Takie zachowanie jest niedopuszczalne i niebezpieczne. Nie możemy na to pozwolić i nie damy się zastraszać. Sprawę wiadomości zgłosiliśmy już do prokuratury ? mówi Artur Tusiński, burmistrz Podkowy Leśnej.

Włodarz twierdzi jednocześnie, że mail może mieć związek z odmowną decyzją burmistrza w sprawie manifestacji przeciw przyjmowaniu uchodźców w ramach narzuconej kwoty z Unii Europejskiej (ta ostatecznie odbyła się 23 stycznia). ? Mail przyszedł do urzędu w środę 20 stycznia, dzień po tym, jak wydaliśmy pisemną odmowę przeprowadzenia demonstracji ? wyjaśnia Tusiński.

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.