TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

10

09 2021

Umowa na przebudowę Siennej i Jordanowickiej podpisana


Grodzisk News


foto: Facebook/Grodzisk MazowieckiUmowa na przebudowę Siennej i Jordanowickiej podpisana - Grodzisk News


Dziś burmistrz Grodziska podpisał umowę z wykonawcą na przebudowę ulic Siennej i Jordanowickiej. Inwestycja będzie kosztowała miasto blisko 1,5 mln zł.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Umowa została parafowana w piątkowy poranek. – Dzisiaj została podpisana umowa na przebudowę ulic Siennej i Jordanowickiej w Grodzisku Mazowieckim. Przebudowa ulic oprócz wykonania nowej nawierzchni jezdni obejmuje m.in. wykonanie: kanału technologicznego, zieleńców zgodnie z projektem zagospodarowania terenu, kablowania linii oświetlenia ulicznego – poinformował grodziski magistrat.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W ramach przebudowy jezdnia ul. Siennej na odcinku blisko 220 metrów zyska nową nawierzchnię bitumiczną; chodniki o zmiennej szerokości, zależnie od miejsca; zjazdy do posesji; zatoka postojowa. Projektant zaplanował również odprowadzenie wody przez spadki poprzeczne i podłużne do kanalizacji deszczowej, która także zostanie wybudowana.

Na Jordanowickiej również pojawi się nowa bitumiczna nawierzchnia jezdni o szerokości pięciu metrów, a także nawierzchnia z kostki betonowej. Będzie również odwodnienie drogi, chodniki o zmiennej szerokości, zjazdy do posesji.

Od momentu podpisania umowy, wykonawca będzie miał 250 dni na realizację zadania. Wykonawcą inwestycji jest firma MABAU sp. z o. o. sp. k. z siedzibą w Szymanowie, która jest zobowiązana do wykonania przedmiotu umowy w terminie do dnia 7 czerwca 2022 r. Koszt realizacji inwestycji wynosi 1,49 mln zł.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Fajnie wydaje się cudze pieniądze.

zsl wiecznie żywy
10-09-2021 15:54

Rabusie z *** mają o tym najlepsze pojęcie w całej galaktyce

frodo
10-09-2021 23:07


reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.