TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

14

07 2021

Umowa na budowę strażnicy w Grodzisku podpisana


Grodzisk News


foto: Facebook/Urząd Gminy Grodzisk Maz.Umowa na budowę strażnicy w Grodzisku podpisana - Grodzisk News


12 lipca podpisano umowę na budowę wyczekiwanej przez strażaków remizy OSP w Grodzisku. Stosowny kontrakt parafowali buemistrz Grzegorz Benedykciński i przedstawiciel firmy WIG-DAR, która przeprowadzi inwestycję.


reklama Grodzisk mazowiecki

Przypomnijmy, iż cena przedsięwzięcia opiewa na ponad cztery miliony złotych, a wykonawca ma na jego realizację 15 miesięcy od daty podpisania umowy.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Zgodnie z zamówieniem rozbiórce mają zostać poddane dwa budynki garażowe, natomiast istniejąca strażnica ma zostać zachowana, ale przebudowana i zmodernizowana (m.in. ocieplenie, nowe okna, instalacje sanitarne, wentylacyjne i elektryczne). Budynek ma być dwukondygnacyjny w części socjalno-administracyjnej, natomiast w części garażowej – parterowy. Na parterze budynku zaprojektowano halę dla pojazdów OSP, pomieszczenia techniczne oraz zespół szatniowy.

Na piętrze zaprojektowano część administracyjno-szkoleniową oraz szatnie dla Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Ze względu na funkcję budynek zaprojektowano jako dostępny dla osób niepełnosprawnych wyłącznie w części parterowej. Powierzchnia użytkowa budynku ma wynieść 619 mkw. Przy budynku zostanie wybudowany parking na dziewięć miejsc postojowych.

Umowa na budowę strażnicy w Grodzisku podpisana - Grodzisk Newsfoto: Facebook/Urząd Gminy Grodzisk Maz.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Znowu WIG-DAR.

zsl wiecznie żywy
14-07-2021 09:04

Znów nie wygrałeś, czy zapomniałeś wystartować w przetargu ?

apik
14-07-2021 11:09

A co tu się dziwić. Firma Wig-Dar jest świetna, nie ma konkurencji, zgarnia od ponad 2 lat realizację większości inwestycji publicznych :) W przetargach cena nie jest jedynym kryterium oceny oferty - zazwyczaj to 60%. Dobry klimat do współpracy tworzy również fakt, że ludzie związani z tą firmą wychodzili z siebie promując Ziemię Grodziską, burmistrza i Pana Krupskiego w ostatnich wyborach samorządowych w 2018 roku.... Słyszałam, że tematem zainteresował się już jeden z telewizyjnych magazynów śledczych. Cała Polska powinna się dowiedzieć jak się robi takie kariery w samorządach :)

Stop kolesiostwu Ziemi Grodziskiej
14-07-2021 18:22

Ciekaw jestem który to magazyn śledczy bo chętnie bym się z nimi skontaktował i podrzucił do sprawdzenia jeden z obiektów wybudowanych przez tą firmę. Obiekt ten nie ma jeszcze roku, a już się sypie.

Marcin
16-07-2021 07:09

Wszędzie tylko Wig-Dar i Wig-Dar... ?! Co to za firma ?

Helena
14-07-2021 19:17

Ten koleś po prawej to szef wig-dar ?!?! Słyszałem ze to o tym gościu jest ostatnio tak głośno w Grodzisku ! Aż huczy od plotek...

Oskar
14-07-2021 20:16

Nie znasz wogle człowieka to po głos zabierasz na podstawie że słyszałeś

Robert
17-07-2021 00:54

Dzień dobry wszystkim znam właściciela firmy Wig Dar kilkanaście lat i proszę wszystkich o nieindynulowanie teori spiskowych bo wszystko co osiągnął to tylko swoją wytrzymałością i poświęceniem zaangażowaniem we własną firmę Lepiej pokażcie czy znajdziecie chociaż jedno zlecenie gdzie jego firma by się nie wywiązała pozdrawiam Pana panie Darku

Robert
17-07-2021 00:37

I prośba do wszystkich zawistnych ludzi nikt wam nie broni otworzyć firmy i startować w przetargach Wtedy może byście docenili ciężko pracę człowieka

Robert
17-07-2021 01:02
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.