reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

08

12 2023

Ukradł przewody i narzędzia za blisko 40 tys. zł


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Ukradł przewody i narzędzia za blisko 40 tys. zł - Grodzisk News


Policjanci z Grodziska zatrzymali 47-latka podejrzanego o kradzież z włamaniem. Mężczyzna miał się włamać na teren budowy i ukraść sprzęt i przewody o wartości 38 tys. zł. W toku dochodzenia okazało się, że mężczyzna może być powiązany z wieloma innymi przestępstwami.


Od kilku dni grodziscy policjanci poszukiwali sprawcy włamania na teren budowy, z której zginęły narzędzia i przewody elektryczne o wartości ponad 38 tys. zł. Podczas analizy zebranego materiału udało się funkcjonariuszom ustalić jakim autem mógł przyjechać sprawca. Niedługo potem udało się to aut odnaleźć na jednym z parkingów w Grodzisku. – W przeszukiwanym aucie był zwój drutu miedzianego, a w komórce użytkowanej przez 47-latka przedłużacz budowlany. Przedmioty zostały zabezpieczone, a podejrzany o włamanie zatrzymany – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Jednak jak się okazało w toku dalszych czynności, 47-latek może mieć związek z wieloma kradzieżami w sklepach i na stacjach paliw na terenie powiatu grodziskiego, w których wartość strat kwalifikuje je jako wykroczenia. Za te czyny 47-latek odpowie finansowo.

Natomiast za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Sprawę prowadzi grodziska prokuratura.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.