reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

16

03 2023

Twórczość Kaczmarskiego, Gintrowskiego, Okudżawy na koncercie w Grodzisku. Wstęp wolny!


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: centrumkultury.euTwórczość Kaczmarskiego, Gintrowskiego, Okudżawy na koncercie w Grodzisku. Wstęp wolny! - Grodzisk News


Szykuje się gratka dla sympatyków twórczości Jacka Kaczmarskiego i Przemysława Gintrowskiego. Podczas występu z cyklu „Koncertowa Mediateka” kompozycje niezapomnianych bardów przypomni zespół Piramidy.


Zespół Piramidy zasłynął na całym świecie brawurowymi interpretacjami piosenek Bułata Okudżawy i Włodzimierza Wysockiego oraz poezji Słowackiego, Mickiewicza i Norwida.  W Grodzisku 19 marca artyści wezmą na tapet piosenki Kaczmarskiego i Gintrowskiego.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W tym koncercie zabrzmią takie hity Jacka Kaczmarskiego i Przemysława Gintrowskiego jak: „Prosty człowiek”, „Syn marnotrawny”, „Powtórka z Odysei”, „Nadzieja śmiełowska”, „Pieśń o śnie” czy „Mury, ale nie zabraknie też takich utworów jak „Tylko kołysanka”, „Modlitwa o szarfę i trunek” czy „Gdy tak siedzimy”. Wszystkiego dopełnią pieśni legendarnego gruzińskiego barda Bułata Okudżawy, na pewno nie zabraknie takich utworów jak „Modlitwa – Dopóki ziemia kręci się”, „Puszkin” czy „Piosenka o młodym ułanie” – powiadają organizatorzy koncertu w Mediatece.

Zapowiadają również niespodzianki i ciekawe anegdoty osadzone w świecie trzech wielkich bardów. – . To wszystko stworzy niepowtarzalny klimat wzruszeń i humoru – zespół PIRAMIDY znany jest także z niebanalnego kontaktu i śmiesznych dialogów z publicznością. Będzie to wieczór pełen emocji, dobrego humoru i dobrej muzyki w perfekcyjnym wykonaniu wspaniałych artystów – zachęcają organizatorzy do udziału w koncercie.

Wstęp nań jest wolny, a bezpłatne wejściówki do odbioru w Mediatece na 30 min przed koncertem, który rozpocznie się o 16.00, jedna osoba może odebrać maksymalnie dwie wejściówki, miejsca są nienumerowane.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.