TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

11

04 2021

Kierowała po narkotykach. Twierdziła, że uciekł jej koń, a sama jest w raju


Grodzisk News


foto: www.mazowiecka.policja.gov.plKierowała po narkotykach. Twierdziła, że uciekł jej koń, a sama jest w raju - Grodzisk News


Policjanci zatrzymali na terenie gminy Radziejowice 24-latkę będącą pod wpływem środków odurzających. Kobieta twierdziła, że uciekł jej koń, a sama jest w raju. Kobieta odpowie za kierowanie autem będąc pod wpływem środków odurzających, a także za posiadanie narkotyków.


reklama Grodzisk mazowiecki

Policjanci otrzymali zgłoszenie, że po parkingu jednej ze stacji paliw w gminie Radziejowice jeździ nietrzeźwa kobieta. Gdy patrol przyjechał na miejsce, policjanci wysłuchali tłumaczenia kobiety. – W trakcie rozmowy przyznała, że jadąc zrobiła się głodna i chciała zjeść kurczaka. Na dodatek oświadczyła, że była w pilnej potrzebie oddania moczu na trawnik. Przyznała nawet, że jest obecnie w raju, do którego wjechała na koniu, ale niestety zwierzę uciekło. Mało tego, mieszkanka Zabrza próbowała namówić mundurowych do poszukiwania owego konia – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Żyrardowie.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Irracjonalne zachowanie kobiety wskazywało, że może ona znajdować się pod wpływem środków odurzających. Badanie alkomatem nie wykazało obecności alkoholu w organizmie, ale narkotest dał wynik pozytywny. Pobrano również krew do badań od 24-latki na obecność niedozwolonych substancji. Dodatkowo u mieszkanki Zabrza policjanci znaleźli różowe tabletki, a także dwa pojemniki z suszem roślinnym.

Kobieta została zatrzymana i przewieziona do aresztu. Grozi jej kara do trzech lat pozbawienia wolności za posiadanie środków odurzających. Odpowie też za kierowanie autem będąc pod wpływem narkotyków.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Odleciało dziewcze na MAXA.

biały proszek
11-04-2021 17:07

No dobra a wiadomo co z koniem?

Mieszkaniec
11-04-2021 20:48

To nie był koń, tylko jednorożec!

Zabrzanka
12-04-2021 09:40

Diler jej nie oszukał :-)

Szymon
11-04-2021 23:34

no uczciwy sprzedawca:D

eva
12-04-2021 22:52
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.