reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

30

11 2021

Tragiczny wypadek w powiecie żyrardowskim


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Ochotnicza Straż Pożarna w ZbirożyTragiczny wypadek w powiecie żyrardowskim - Grodzisk News


W niedzielę na terenie powiatu żyrardowskiego doszło do groźnego wypadku z udziałem samochodu osobowego i dwóch ciężarówek. Kierowca seata zginął na miejscu.


Do zdarzenia doszło około południa na trasie krajowej numer 50 w miejscowości Chudolipie. – Ze wstępnych ustaleń policjantów będących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący seatem 58-letni mężczyzna w miejscu niedozwolonym rozpoczął manewr wyprzedzania samochodu ciężarowego volvo. W trakcie manewru czołowo zderzył się z jadącym z naprzeciwka samochodem ciężarowym marki Man. Samochód osobowy po uderzeniu dachował i wjechał do rowu. Następnie samochód ciężarowy man uderzył w volvo, które było wyprzedzane przez seata – informuje st. sierż. Monika Michalczyk, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Niestety wypadek był tragiczny w skutkach, bowiem 58-letni kierowca seata zginął na miejscu, a 24-letnia pasażerka została zabrana do szpitala. Droga przez długi czas była zablokowana a auta kierowana na objazdy.

Policjanci zwracają uwagę, na pełną koncentrację i ostrożność. – Apelujemy do kierowców o wyobraźnię na drodze, zdjęcie nogi z gazu i dostosowanie prędkości do panujących warunków – apeluje st. sierż. Michalczyk.

Tragiczny wypadek w powiecie żyrardowskim - Grodzisk News
Tragiczny wypadek w powiecie żyrardowskim - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

Co za brednie. Kierowca wcale nie zginął na miejscu, pogotowie ratunkowe jechało godzinę i zmarł czekajac na nie.
Anonim


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.