reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

20

10 2023

Tragiczna śmierć w Brwinowie. Prokuratura podejrzewa samobójstwo


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Pruszkowska prokuratura rejonowa wszczęła śledztwo w sprawie tragicznej śmierci mieszkanki Brwinowa. Postępowanie dotyczy podjęcia przez kobietę udanej próby samobójczej.


Do tragicznego zdarzenia doszło w środowe popołudnie (18 października) w Brwinowie. Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Obecnie dokumentacja z tych czynności jest już w pruszkowskiej prokuraturze, która wszczęła postępowanie w tej sprawie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Prokuratura wszczęła śledztwo z artykułu 151 Kodeksu Karnego w sprawie targnięcia się przez kobietę na własne życie – mówi nam prokurator Andrzej Zwoliński, zastępca Prokuratora Rejonowego w Pruszkowie. – Zleciliśmy wykonanie sekcji zwłok i czekamy na wstępne wyniki autopsji – dodaje wiceszef pruszkowskiej prokuratury.

Wyniki sekcji zwłok kobiety będą jednym z elementów w badaniu przez prokuraturę okoliczności zdarzenia. – Dopuszczamy również możliwość przesłuchania członków rodziny w celu ustalenia, jak do tego doszło – wyjaśnił w rozmowie z nami prok. Zwoliński.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.