reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

20

10 2023

Tragiczna śmierć w Brwinowie. Prokuratura podejrzewa samobójstwo


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Pruszkowska prokuratura rejonowa wszczęła śledztwo w sprawie tragicznej śmierci mieszkanki Brwinowa. Postępowanie dotyczy podjęcia przez kobietę udanej próby samobójczej.


Do tragicznego zdarzenia doszło w środowe popołudnie (18 października) w Brwinowie. Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Obecnie dokumentacja z tych czynności jest już w pruszkowskiej prokuraturze, która wszczęła postępowanie w tej sprawie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Prokuratura wszczęła śledztwo z artykułu 151 Kodeksu Karnego w sprawie targnięcia się przez kobietę na własne życie – mówi nam prokurator Andrzej Zwoliński, zastępca Prokuratora Rejonowego w Pruszkowie. – Zleciliśmy wykonanie sekcji zwłok i czekamy na wstępne wyniki autopsji – dodaje wiceszef pruszkowskiej prokuratury.

Wyniki sekcji zwłok kobiety będą jednym z elementów w badaniu przez prokuraturę okoliczności zdarzenia. – Dopuszczamy również możliwość przesłuchania członków rodziny w celu ustalenia, jak do tego doszło – wyjaśnił w rozmowie z nami prok. Zwoliński.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.