TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

19

11 2020

Ten sezon bez lodowiska w Grodzisku


Grodzisk News


Ten sezon bez lodowiska w Grodzisku - Grodzisk News


Zbliża się zima, ale Grodzisk nie ogłosił i nie ogłosi w tym sezonie przetargu na lodowisko. Obiekt nie zostanie w tym sezonie uruchomiony m.in. ze względu na epidemię koronawirusa.


W ubiegłym sezonie 2018/19 lodowisko po raz pierwszy zostało rozstawione przy ul. Sportowej na terenie planowanej budowy centrum aktywizacji. W kolejnym roku było podobnie.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Z każdym razem łyżwiarze mieli do dyspozycji taflę o wymiarach 20 x 40 metrów. Operator obiektu zapewniał możliwości nauki jazdy w ramach szkolnych zajęć sportowych oraz podczas zajęć indywidualnych, a także organizował imprezy o charakterze kulturalno-rozrywkowym.

W tym roku tego nie będzie ze względu na koronawirusa, ale nie tylko dlatego. – W związku z brakiem możliwości zapewnienia bezpieczeństwa osobom przebywających w bezpośrednim sąsiedztwie budowy hali sportowej, a także z uwagi na zagrożenie koronawirusem, w sezonie 2020/2021 nie zostanie uruchomione lodowisko. Przepraszamy za powstałe niedogodności – poinformował grodziski magistrat.

💬︎   dodaj komentarz

Ogłoście przetarg na lodowisko w kościele,tam nie ma ZAKAZU zgromadzeń.!!!

laikat
22-11-2020 11:26

W kościołach jest ograniczenie liczby ludzi mogących jednocześnie tam przebywać, podobnie jak w sklepach, które zapewne mimo pandemii odwiedzasz. Zalatuje hipokryzją.

Hansik
22-11-2020 13:12
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.