reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

19

11 2020

Ten sezon bez lodowiska w Grodzisku


Grodzisk News


Ten sezon bez lodowiska w Grodzisku - Grodzisk News


Zbliża się zima, ale Grodzisk nie ogłosił i nie ogłosi w tym sezonie przetargu na lodowisko. Obiekt nie zostanie w tym sezonie uruchomiony m.in. ze względu na epidemię koronawirusa.


W ubiegłym sezonie 2018/19 lodowisko po raz pierwszy zostało rozstawione przy ul. Sportowej na terenie planowanej budowy centrum aktywizacji. W kolejnym roku było podobnie.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Z każdym razem łyżwiarze mieli do dyspozycji taflę o wymiarach 20 x 40 metrów. Operator obiektu zapewniał możliwości nauki jazdy w ramach szkolnych zajęć sportowych oraz podczas zajęć indywidualnych, a także organizował imprezy o charakterze kulturalno-rozrywkowym.

W tym roku tego nie będzie ze względu na koronawirusa, ale nie tylko dlatego. – W związku z brakiem możliwości zapewnienia bezpieczeństwa osobom przebywających w bezpośrednim sąsiedztwie budowy hali sportowej, a także z uwagi na zagrożenie koronawirusem, w sezonie 2020/2021 nie zostanie uruchomione lodowisko. Przepraszamy za powstałe niedogodności – poinformował grodziski magistrat.


reklama Grodzisk mazowiecki


Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.