reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

22

11 2022

Sześcioro poszukiwanych w rękach policji


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Tylko w ubiegłym tygodniu na terenie sąsiedniego powiatu pruszkowskiego policjanci zatrzymali sześć poszukiwanych osób. To pięciu mężczyzn i jedna kobieta.


– Sześć osób poszukiwanych zatrzymali w ubiegłym tygodniu policjanci z pruszkowskiej komendy. To kolejne osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości, które zostały zatrzymane przez policjantów z Wydziału Sztab oraz dzielnicowych – poinformowała kom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Okazuje się, że dwie z tych osób były poszukiwane, aby odbyć zasądzoną wcześniej karę pozbawienia wolności. W przypadku 27-latka zatrzymanego w Kaniach chodziło o odsiedzenie w więzieniu 272 dni. Po wykonaniu czynności z zatrzymanym policjanci odstawili go do aresztu. Drugi z zatrzymanych – 57-letni mężczyzna – ma do odbycia 89 dni kary.

Pozostałe cztery zatrzymane osoby – trzech mężczyzn i jedna kobieta – skorzystały z możliwości zapłaty zaległych grzywien wyznaczonych przez sąd. Po dopełnieniu czynności na policji zostali zwolnieni.

Policjanci przypominają, że za pomoc w ukrywaniu sprawcy przestępstwa grozi odpowiedzialność karna wynikająca z art. 239§1 kodeksu karnego.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.