TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

22

11 2022

Sześcioro poszukiwanych w rękach policji


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsSześcioro poszukiwanych w rękach policji - Grodzisk News


Tylko w ubiegłym tygodniu na terenie sąsiedniego powiatu pruszkowskiego policjanci zatrzymali sześć poszukiwanych osób. To pięciu mężczyzn i jedna kobieta.


– Sześć osób poszukiwanych zatrzymali w ubiegłym tygodniu policjanci z pruszkowskiej komendy. To kolejne osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości, które zostały zatrzymane przez policjantów z Wydziału Sztab oraz dzielnicowych – poinformowała kom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Okazuje się, że dwie z tych osób były poszukiwane, aby odbyć zasądzoną wcześniej karę pozbawienia wolności. W przypadku 27-latka zatrzymanego w Kaniach chodziło o odsiedzenie w więzieniu 272 dni. Po wykonaniu czynności z zatrzymanym policjanci odstawili go do aresztu. Drugi z zatrzymanych – 57-letni mężczyzna – ma do odbycia 89 dni kary.

Pozostałe cztery zatrzymane osoby – trzech mężczyzn i jedna kobieta – skorzystały z możliwości zapłaty zaległych grzywien wyznaczonych przez sąd. Po dopełnieniu czynności na policji zostali zwolnieni.

Policjanci przypominają, że za pomoc w ukrywaniu sprawcy przestępstwa grozi odpowiedzialność karna wynikająca z art. 239§1 kodeksu karnego.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.