TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

12

09 2021

Światowej sławy skrzypek ponownie w Grodzisku


Grodzisk News


foto: centrumkultury.euŚwiatowej sławy skrzypek ponownie w Grodzisku - Grodzisk News


Światowej sławy skrzypek André Rieu, dziś zaprezentuje się grodziskiej publiczności, a to za sprawą retransmisji koncertu z Maastricht zatytułowanego „Znowu razem”.


reklama Grodzisk mazowiecki

To była długa rozłąka, ale jak mówią organizatorzy kinowych koncertów w grodzisku, Maestro nie zapomniał o polskich fanach. – Nie martwcie się jednak. Przygotowałem dla Was specjalny koncert, do obejrzenia tylko w kinach, byśmy znów mogli się spotkać! – podkreśla Rieu.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Słynny skrzypek nazywany holenderskim królem walca zawarł w koncercie ulubione fragmenty ze swoich wcześniejszych show. Wiele z tych magicznych utworów nie było dotąd pokazywanych w kinach.

Habanera z Carmen, walc Nad pięknym modrym Dunajem, pieśń Manhã de Carnaval czy Samotny pasterz na fletnię Pana to tylko niektóre hity – wybrane z międzynarodowych koncertów w São Paulo, Bukareszcie, Sydney, Meksyku, Istambule i Nowym Jorku – składające się na obszerny program nowego kinowego show.

W koncercie będziemy podziwiać też takie gwiazdy, jak: Mirusia Louwerse, Carmen Monarcha, Carla Maffioletti, Kimmy Skota, Lou Bega i duet Los Del Río.

Koncert już dziś o godz. 18.00. Bilety wciąż są dostępne

Światowej sławy skrzypek ponownie w Grodzisku - Grodzisk Newsfoto: centrumkultury.eu


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

tylko wam rozrywki w głowie, nikt w grodzisku nie zajmuje się poważnymi sprawami

Maria
13-09-2021 13:29

Mario, chyba wstałaś lewą nogą. Żałuj, że nie byłaś! Po takim koncercie człowiek czuje się super! Góry można przenosić! W grudniu będziesz miała szansę się przekonać, a tymczasem: uśmiechnij się😍

Babcia
14-09-2021 06:58
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.