TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

16

10 2021

Starcie Bogorii z liderem tabeli


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: bogoriagrodzisk.plStarcie Bogorii z liderem tabeli - Grodzisk News


W niedzielę o godzinie 16.00 dojdzie do arcyciekawego starcia w 8. kolejce LOTTO Superligi. Tenisiści Bogorii we własnej hali podejmą, aktualnego lidera rozgrywek Energę-Manekina Toruń.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Bogoria z kolei w ligowej tabeli znajduje się na drugim miejscu, ze stratą tylko jednego punktu do drużyny z Grodu Kopernika. Niedzielny mecz można zatem okrzyknąć meczem na szczycie LOTTO Superligi.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W grodziskch barwach wystąpią Marek Badowski oraz Miłosz Redzimski. W dalszym ciągu problemy zdrowotne doskwierają dwóm zagranicznym tenisistom Panagiotisowi Gionisowi i Pavlowi Siruckowi. Być może pod ich nieobecność do dwójki Badowski, Redzimski dołączy również Chińczyk Sun Shiyu, który w starciu z Dojlidami Białystok zaliczył zwycięski debiut w LOTTO Superlidze przed grodziską publicznością.

Energa z kolei ostatnie gry grała w polskim składzie Damian Węderlich, Konrad Kulpa, Tomasz Kotowski. Dwaj pierwsi to zawodnicy leworęczni dysponujący bardzo dobrym serwem. Cała trójka to ścisła czołówka krajowych tenisistów, która świetnie sobie radzi w bieżących rozgrywkach LOTTO Superligi. Niedzielne starcie zapowiada się bardzo wyrównanie, a duży wpływ może mieć doping grodziskich kibiców.

Początek meczu w hali przy ul. Westfala 3a o godz. 16.00.

💬︎   dodaj komentarz

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.