TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

16

10 2021

Starcie Bogorii z liderem tabeli


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: bogoriagrodzisk.plStarcie Bogorii z liderem tabeli - Grodzisk News


W niedzielę o godzinie 16.00 dojdzie do arcyciekawego starcia w 8. kolejce LOTTO Superligi. Tenisiści Bogorii we własnej hali podejmą, aktualnego lidera rozgrywek Energę-Manekina Toruń.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Bogoria z kolei w ligowej tabeli znajduje się na drugim miejscu, ze stratą tylko jednego punktu do drużyny z Grodu Kopernika. Niedzielny mecz można zatem okrzyknąć meczem na szczycie LOTTO Superligi.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W grodziskch barwach wystąpią Marek Badowski oraz Miłosz Redzimski. W dalszym ciągu problemy zdrowotne doskwierają dwóm zagranicznym tenisistom Panagiotisowi Gionisowi i Pavlowi Siruckowi. Być może pod ich nieobecność do dwójki Badowski, Redzimski dołączy również Chińczyk Sun Shiyu, który w starciu z Dojlidami Białystok zaliczył zwycięski debiut w LOTTO Superlidze przed grodziską publicznością.

Energa z kolei ostatnie gry grała w polskim składzie Damian Węderlich, Konrad Kulpa, Tomasz Kotowski. Dwaj pierwsi to zawodnicy leworęczni dysponujący bardzo dobrym serwem. Cała trójka to ścisła czołówka krajowych tenisistów, która świetnie sobie radzi w bieżących rozgrywkach LOTTO Superligi. Niedzielne starcie zapowiada się bardzo wyrównanie, a duży wpływ może mieć doping grodziskich kibiców.

Początek meczu w hali przy ul. Westfala 3a o godz. 16.00.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.