TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

23

09 2015

Sprawcy rozboju trafią za kratki


Grodzisk News


Sprawcy rozboju trafią za kratki - Grodzisk News


Karę bezwzględnego pozbawienia wolności orzeczono przeciwko 20-letniemu Dawidowi F. i 18-letniemu Konradowi B. To konsekwencja rozboju, jakiego mężczyźni dopuścili się pod koniec sierpnia w Podkowie Leśnej. Pierwszy spędzi za kratkami najbliższy rok, drugi ? trzy lata.


reklama Grodzisk Mazowiecki

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Cała sprawa zaczęła się od wydarzeń z 27 sierpnia. Według ustaleń policjantów, do mężczyzny czekającego na pociąg na stacji kolejowej w Podkowie podeszła grupa młodych ludzi. Zażądali oni od poszkodowanego oddania pieniędzy. Gdy wyjął portfel został uderzony w twarz, a napastnicy uciekli ze skradzionym łupem.

W wyniku odniesionych obrażeń poszkodowany trafił do szpitala. Policjanci kryminalni natomiast przystąpili do poszukiwania sprawców. Czynności operacyjne pozwoliły na wytypowanie dwóch mężczyzn, którzy mogli mieć związek z przestępstwem.

Dawid F. oraz Konrad B. zostali zatrzymani i przewiezieni na grodziską komendę. Tam, po złożeniu wyjaśnień, usłyszeli zarzuty dokonania rozboju, za co kodeks karny przewiduje nawet 12 lat więzienia. Obaj przyznali się do popełnienia tego czynu i poddali karom bezwzględnego pozbawienia wolności. Pierwszy trafi za kratki na rok, drugi na trzy lata.

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.