TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

23

09 2015

Sprawcy rozboju trafią za kratki


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Karę bezwzględnego pozbawienia wolności orzeczono przeciwko 20-letniemu Dawidowi F. i 18-letniemu Konradowi B. To konsekwencja rozboju, jakiego mężczyźni dopuścili się pod koniec sierpnia w Podkowie Leśnej. Pierwszy spędzi za kratkami najbliższy rok, drugi ? trzy lata.


REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Cała sprawa zaczęła się od wydarzeń z 27 sierpnia. Według ustaleń policjantów, do mężczyzny czekającego na pociąg na stacji kolejowej w Podkowie podeszła grupa młodych ludzi. Zażądali oni od poszkodowanego oddania pieniędzy. Gdy wyjął portfel został uderzony w twarz, a napastnicy uciekli ze skradzionym łupem.

W wyniku odniesionych obrażeń poszkodowany trafił do szpitala. Policjanci kryminalni natomiast przystąpili do poszukiwania sprawców. Czynności operacyjne pozwoliły na wytypowanie dwóch mężczyzn, którzy mogli mieć związek z przestępstwem.

Dawid F. oraz Konrad B. zostali zatrzymani i przewiezieni na grodziską komendę. Tam, po złożeniu wyjaśnień, usłyszeli zarzuty dokonania rozboju, za co kodeks karny przewiduje nawet 12 lat więzienia. Obaj przyznali się do popełnienia tego czynu i poddali karom bezwzględnego pozbawienia wolności. Pierwszy trafi za kratki na rok, drugi na trzy lata.

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.