TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

11

04 2024

Spotkanie z Mają Popielarską i rodzinne warsztaty ekologiczne w Grodzisku


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Mat. organizatoraSpotkanie z Mają Popielarską i rodzinne warsztaty ekologiczne w Grodzisku - Grodzisk News


13 kwietnia grodziski Pawilon Kultury dosłownie przesiąknięty będzie klimatem "eko". Tego bowiem dnia odbędzie się rodzinny piknik ekologiczny połączony ze spotkaniem ze znaną dziennikarką i popularyzatorką ekologii Mają Popielarską.


Maja Popielarska to absolwentka Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica w Trzciance oraz SGGW, ze specjalizacją architektura krajobrazu. Przed rozpoczęciem pracy w stacjach TVN-u była prezenterką pogody i kierownikiem produkcji magazynu Zoom w stacji RTL 7. Od września 2004 roku możemy ją oglądać w TVN Meteo Active, w którym prowadzi swój własny magazyn poradnikowy, dotyczący pielęgnacji roślin i projektowania ogrodów, działek pt. Maja w ogrodzie. W 2007 roku była także autorką programu Grunt to zdrowie, który emitowany był w TVN Style.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Poza działalnością telewizyjną Popielarska pisze także poczytne poradniki ogrodnicze oraz książki związane z pielęgnacją roślin. Chętnie występuje też w kampania popularyzujących ekologię i postawy proekologiczne, jest zagorzałą wielbicielką kwiatów i ogrodów, a także architektem krajobrazu.

O tych wszystkich zagadnieniach będzie można z nią porozmawiać już 13 kwietnia, bowiem tego dnia odwiedzi Pawilon Kultury na zaproszenie burmistrza, grodziskiej biblioteki oraz spółdzielni mieszkaniowej.

Ponadto w programie imprezy pod hasłem: "Bądź eko z biblioteką" ujęto szereg atrakcji i kreatywnych działań dla całych rodzin. Od 13.00 wystartuje kiermasz "zero waste", gdzie będzie można wystawić zabawki, książki, ubrania. A skoro o ubraniach mowa, to należy również powiedzieć o warsztatach z tworzenia odzieży z elementów nadających się do recyklingu. Będą także zajęcia kreatywna z tworzenia lapbooków oraz ekozabawek.

Warsztatowa część pikniku wystartuje o godz. 14.00 i potrwa do 16.00, kiedy to rozpocznie się spotkanie z Mają Popielarską.

Wstęp na wydarzenie jest wolny, lecz na kiermasz dla wystawców obowiązują wcześniejsze zapisy.

Spotkanie z Mają Popielarską i rodzinne warsztaty ekologiczne w Grodzisku - Grodzisk Newsfoto: Mat. organizatora


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.