TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

11

06 2022

Kolizja przy galerii. Samochód wjechał w bariery


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Czytelnik PatrykKolizja przy galerii. Samochód wjechał w bariery - Grodzisk News


W sobotę wczesnym rankiem kierujący samochodem osobowym stracił panowanie nad autem i uderzył w bariery na ul. Sienkiewicza Grodzisku.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelników. – Kierowca samochodu marki BMW z dużą prędkością uderzył w barierki rozdzielające pasy jezdni. Na miejscu policja i straż pożarna – poinformował Henryk. Z kolei czytelnik Patryk nadesłał zdjęcia z miejsca zdarzenia.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Do zdarzenia doszło po godz. 5.00. – Na ul. Sienkiewicza kierujący samochodem marki BMW uderzył w bariery rozdzielające pasy ruchu. Kierowca o własnych siłach opuścił rozbity pojazd i w momencie przybycia na miejsce służb znajdował się na zewnątrz auta. Mężczyzna nie uskarżał się na żadne dolegliwości, nie wymagał pomocy medycznej – mówią nam strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Po zdarzeniu na jezdni znajdowało się dużo szkła i elementów karoserii. – Kolizja spowodowała niewielkie utrudnienia w ruchu związane ze znajdującymi się na jezdni pozostałościach po kolizji. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, a gdy na miejsce przybyła policja – na usunięciu szkła i elementów karoserii z jezdni – dodają strażacy z grodziskiej komendy.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Kolizja przy galerii. Samochód wjechał w bariery - Grodzisk News
Kolizja przy galerii. Samochód wjechał w bariery - Grodzisk News
Kolizja przy galerii. Samochód wjechał w bariery - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Teraz przynajmniej będzie widać, czy ktoś przechodzi na pasach 😅

Talka
11-06-2022 10:45

Może będzie okazja do zmiany tych barier, bo obecne, to bardzo zły pomysł. Wbrew pozorom bardzo zakłócają widoczność, ponieważ odbijają się w nich światła jadących aut.

Bezstronny
11-06-2022 12:09

Może przy okazji przęsła przy samym przejściu zostaną zlikwidowane, bo w końcu dojdzie ram do tragedii…

OneTwo
11-06-2022 16:26

pokaż wszystkie komentarze (11)📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.