TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

10

04 2024

Rockowisko w Mediatece. Wyraziste brzmienia w szczytnym celu. Wstęp wolny


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Rockowisko w Mediatece. Wyraziste brzmienia w szczytnym celu. Wstęp wolny - Grodzisk News


Spragnieni dobrego rockowego grania? Mamy dla Was dobrą wiadomość! Już w ten piątek w grodziskiej Mediatece odbędzie się czwarta koncertowa odsłona Rockowiska. Podczas imprezy wystąpi m.in. bardzo uznana marka na polskiej scenie muzyki punkowej – zespół Skowyt. Impreza zaś będzie niosła ze sobą ważny cel charytatywny.


Tym razem bowiem podczas Rockowiska zbierane będą pieniądze na operację dla 11-letniej Patrycji. Dziewczynka nie mówi, nie chodzi, niezbędna jest kosztowna operacja stóp! Wstęp na koncerty jest bezpłatny, ale bardzo mile widziane będą datki wkładane do puszek podczas wydarzenia.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Gwiazdą imprezy będzie zespół Skowyt, występujący na scenie z przerwami od 2009 roku i uchodzący wśród fanów gatunku za legendę muzyki punkowej. Formacja nagrała dwa albumy studyjne, cztery single i dwukrotnie wystąpiła na Pol ’and’ Rock Festiwal.

Ponadto na Rockowisku zagrają rodzime, grodziskie zespoły, które same swą muzykę charakteryzują tak:

IMPUL$E
„Hmm… jedno zdanie od nas… będzie to trudne, jesteśmy bardzo świeżym zespołem i na razie występujemy z coverami, ale bardzo szybko się rozkręcamy i mamy zamiar dobrze się bawić razem z wami!!!".

RAPID BREATHS
„Łączymy wszystko co ciężkie, klasyczne i pozerskie. Damy z siebie całe 120%, aby nasze granie przyprawiło publikę o gwałtowne oddechy".

DMS
„Hej, jesteśmy Dead Man’s Switch, w skrócie DMS. Nasz kierunek to ciężkie, metalowe brzmienie. Rozpoczęliśmy wspólną drogę już jakiś czas temu i nadal się rozwijamy. Jako grupa znajomych z podobnym gustem muzycznym dobrze się bawimy na próbach i na scenie".

SINOPE
„Zapraszamy grodziską scenę undergroundową, koneserów muzyki niestandardowej wraz z rodziną, partnerami i przyjaciółmi na występ nieznanego jeszcze tudzież prężnie rozwijającego się zespołu Sinope, prezentującego się z najnowszym materiałem kreatywnym".

Rockowisko w Mediatece. Wyraziste brzmienia w szczytnym celu. Wstęp wolny - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.