TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

01

07 2022

Przetarg na przebudowę budynku ZSP 1 unieważniony


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: sp4grodzisk.edu.plPrzetarg na przebudowę budynku ZSP 1 unieważniony - Grodzisk News


Grodziski magistrat unieważnił przetarg na przebudowę budynku w Zespole Szkolno–Przedszkolnym nr 1 przy ul. Zielony Rynek 2.


Jaki był zakres zadania? To pierwszy etap przebudowy części budynku Szkoły Podstawowej nr 4 należącego do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 przy ul. Zielony Rynek 2 w Grodzisku Maz. na potrzeby przedszkola. Ze względu na planowaną zmianę sposobu użytkowania części budynku szkoły na potrzeby przedszkola i związaną z tym konieczność spełnienia nowych wymagań ochrony przeciwpożarowej został wykonany projekt „Przebudowy części budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Grodzisku Maz. przy ul. Zielony Rynek 2 na cele oddziału przedszkolnego wraz z niezbędnymi instalacjami wewnętrznymi”. Projekt ten zawiera nie tylko roboty określone w ekspertyzie, ale też przebudowę i kompleksową modernizację całej nowej części przedszkolnej budynku.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Jednak, aby inwestycja mogła ruszyć konieczne jest wyłonienie wykonawcy. Jak się okazało w pierwszym postępowaniu, to nie takie oczywiste – do przetargu nie zgłosiła się żadna firma zainteresowana realizacją zadania i trzeba było unieważnić postępowanie.

Gmina zamierzała przeznaczyć na ten cel około 230 tys. zł. Termin zakończenia prac był wyznaczony na koniec wakacji.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

To powiedzcie Benedykcińskiemu Grzegorzowi Józefowi, że miał 28 lat na rozbudowę szkół, ale wolał wydawać kasę na murale i festyny buraczane.
A wziął się za szkoły, jak mu się zaczęło palić koło d...y, bo lekcje są na 3 zmiany i dzieci kończą o 19 lekcje w salach na plebaniach.

Fanboy Zielonego Betonu
01-07-2022 12:17

Chopie zmień leki

Ech
01-07-2022 22:51

Pogonić benedykcińskiego i wszystkich jego radnych z jego ugrupowania Ziemia Grodziska w najbliższych wyborach. Szansa już za rok. Korki, szkoły w agonii, dziurawe i zalewane byle deszczem ulice. Przez prawie 30 lat ich rzadow w grodzisku zadłużyli gmine na 150 mln zł. W zeszlym roku było to jeszcze 130 mln zł, a w 2023 bedzie to min 170 mln zł przy takich stopach procentowych. I żeby jeszcze z tych kredytów był jakis użytek? A tu murale, totemy, festyny, skwerki i inne wsiowe imprezy podszyte tania propaganda sukcesu. Śmieje sie nam w twarz, bo ty my spłacimy z naszych podatków te długi. Każdy płaci tu podatki lokalne np od nieruchomości i z automatu do kasy gminy wpływa 50% jego PIT. Dobrze ma sie tu tylko deweloperka i wszelkiej maści kolesie.

Ziemia Grodziska - żeby deweloperom i kolesiom żyło się lepiej. Za Wasze podatki
02-07-2022 00:47
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.