TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

01

06 2023

Przekleił metki na perfumach... by zapłacić mniej


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Za oszustwo odpowie mieszkaniec Żyrardowa, który przekleił kody kreskowe na perfumach – z droższych na tańsze. W ten sposób przy kasie zapłacił o wiele mniej, niż powinien. Przestępstwo wyszło jednak na jaw, a 34 latek przyznał się do niego.


Jak ustalili policjanci zawiadomieni przez obsługę sklepu, podejrzany przekleił etykiety z kodami kreskowymi w taki sposób, że na perfumach wartych przeszło 250 złotych znalazła się naklejka wskazująca wartość o ponad 200 zł niższą.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Prowadzone w tej sprawie czynności pozwoliły dochodzeniowcom wytypować podejrzanego w tej sprawie. Mieszkaniec Żyrardowa wkrótce został zatrzymany i przesłuchany na komendzie, po przedstawieniu mu materiału dowodowego 34-latek przyznał się do zabronionego czynu.

Policjanci postawili mu zarzut dokonania oszustwa za to przestępstwo grozi nawet osiem lat pobawienia wolności.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.