TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

27

10 2023

Przed nami akcja Znicz 2023, a wzmożone działania policjantów już od weekendu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: wrd.policja.waw.plPrzed nami  akcja Znicz 2023, a wzmożone działania policjantów już od weekendu - Grodzisk News


Przed nami policyjna akcja „Znicz 2023, która potrwa do 2 listopada włącznie. W naszym regionie formalnie wystartuje 31 października, ale w praktyce wzmożone kontrole na drogach i nie tylko to, policjanci rozpoczną już w weekend.


Jak co roku na przełomie października i listopada funkcjonariusze będą prowadzili liczniejsze niż zazwyczaj rutynowe kontrole. Na drogach pojawi się też więcej patroli oznakowanych i nieoznakowanych. Funkcjonariusze będą kontrolować prędkość, a także trzeźwość kierowców. Ponadto w związku z licznymi wyjazdami będą sprawdzać, czy dzieci są przewożone w odpowiednich fotelikach oraz czy wszyscy mają zapięte pasy bezpieczeństwa. Kontrole pojawią się w szczególności na głównych ciągach komunikacyjnych powiatu grodziskiego, ale nie tylko.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Akcja „Znicz 2023” w naszym powiecie zacznie się od rana we wtorek, 31 października i potrwa do końca dnia drugiego listopada. Ale tak naprawdę policjanci już przy okazji weekendu będą prowadzić działania prewencyjne mające uczulić zarówno kierowców, jak osoby na cmentarzach o czyhających zagrożeniach – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Policjanci przypominają zatem, aby wybierając się na groby bliskich nie zabierać ze sobą więcej pieniędzy niż potrzebujemy. Nie nośmy dokumentów, pieniędzy, kluczy czy przedmiotów wartościowych w reklamówkach, czy w otwartych dużych kieszeniach odzieży. Portmonetki, portfele, telefony i karty bankomatowe, a także klucze należy schować w zamykanej wewnętrznej kieszeni odzieży. Korzystając z środków komunikacji miejskiej torebkę miejmy zawsze przed sobą lub trzymajmy ją w dłoni.

Akcja potrwa do 2 listopada włącznie.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.