TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

05

08 2021

Prace na ul. Krakowskiej idą do przodu [FOTO]


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Burmistrz Piotr RemiszewskiPrace na ul. Krakowskiej idą do przodu [FOTO] - Grodzisk News


Wznowione dwa tygodnie temu prace w ulicy Krakowskiej idą do przodu, co widać choćby na zdjęciach pokazanych przez burmistrza miasta ogrodu. Do zakończenia robót mieszkańcy muszą jednak liczyć się z utrudnieniami.


Ulica Krakowska to droga biegnąca wzdłuż torów PKP. W większości jej nawierzchnia jest wykonana z trylinki, czyli sześciokątnej płyty betonowej. Jej stan od dłuższego czasu pozostawiał wiele do życzenia – były na niej liczne wyboje, doły, uszkodzenia i ubytki nawierzchni. W związku z robotami kierowcy muszą się liczyć z utrudnionym przejazdem w rejonie objętym modernizacją.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Zgodnie z zamówieniem na ul. Krakowskiej jezdnia zostanie wyprofilowana i ułożona nowa nakładka z betonu asfaltowego. Do realizacji tego zadania jako podbudowa zostanie wykorzystana istniejąca nawierzchnia. Jezdnia będzie miała sześć metrów szerokości. Ponadto na miejscach postojowych zostanie zmieniona nawierzchnia na płyty ażurowe.

Koszt inwestycji to 800 tys. zł. – Prace na ul. Krakowskiej są już mocno zaawansowane, wykonano cześć miejsc parkingowych i chodników. Przed nami jeszcze położenie nowej nakładki asfaltowej, co wiązało się będzie z czasowymi utrudnieniami komunikacyjnymi i zmianą organizacji ruchu. Jestem jednak przekonany, że wszystko odbędzie się sprawnie, a uciążliwości związane z remontem będą minimalne – poinformował na swoim Facebooku burmistrz Piotr Remiszewski i zamieścił kilka zdjęć.

Prace na ul. Krakowskiej idą do przodu [FOTO] - Grodzisk News
Prace na ul. Krakowskiej idą do przodu [FOTO] - Grodzisk News
Prace na ul. Krakowskiej idą do przodu [FOTO] - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

I zdecydowanie na tej ulicy wiatr nierówno wieje
Klik


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.