reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

05

08 2022

Pożar w Szpitalu Tworkowskim. Cztery osoby poszkodowane


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayPożar w Szpitalu Tworkowskim. Cztery osoby poszkodowane - Grodzisk News


W piątek wczesnym rankiem w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza przy ul. Partyzantów w Pruszkowie doszło do pożaru. Ewakuowano 50 pacjentów.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – W szpitalu w Tworkach wybuchł pożar. Sa ranni. Na miejscu było kilka zastępów straży pożarnej – poinformował Henryk.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Zgłoszenie o pożarze strażacy otrzymali o godz. 4.40. – Na miejsce skierowano łącznie siedem zastępów z pruszkowskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej oraz z okolicznych OSP, w sumie było tam zadysponowanych 30 strażaków. Ewakuowano 50 pacjentów do bezpiecznej części tego samego budynku, ponieważ pożar udało się opanować w obrębie jednego pomieszczenia. Dość szybko udało się go ugasić – mówi nam mł. bryg. Karol Kroć, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie.

Niestety, byli również poszkodowani. – Cztery osoby z poparzeniami i symptomami podtrucia dymem zabrano do szpitali na terenie Warszawy – dodał rzecznik pruszkowskiej straży pożarnej.

Strażacy zakończyli działania o godz. 6.34.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.