TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

05

08 2022

Pożar w Szpitalu Tworkowskim. Cztery osoby poszkodowane


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayPożar w Szpitalu Tworkowskim. Cztery osoby poszkodowane - Grodzisk News


W piątek wczesnym rankiem w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza przy ul. Partyzantów w Pruszkowie doszło do pożaru. Ewakuowano 50 pacjentów.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – W szpitalu w Tworkach wybuchł pożar. Sa ranni. Na miejscu było kilka zastępów straży pożarnej – poinformował Henryk.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Zgłoszenie o pożarze strażacy otrzymali o godz. 4.40. – Na miejsce skierowano łącznie siedem zastępów z pruszkowskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej oraz z okolicznych OSP, w sumie było tam zadysponowanych 30 strażaków. Ewakuowano 50 pacjentów do bezpiecznej części tego samego budynku, ponieważ pożar udało się opanować w obrębie jednego pomieszczenia. Dość szybko udało się go ugasić – mówi nam mł. bryg. Karol Kroć, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie.

Niestety, byli również poszkodowani. – Cztery osoby z poparzeniami i symptomami podtrucia dymem zabrano do szpitali na terenie Warszawy – dodał rzecznik pruszkowskiej straży pożarnej.

Strażacy zakończyli działania o godz. 6.34.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.