reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

10

07 2022

Pożar hali magazynowej. Blisko 20 zastępów w akcji


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayPożar hali magazynowej. Blisko 20 zastępów w akcji - Grodzisk News


W niedzielne popołudnie w hali magazynowej w Wólce Kosowskiej doszło do sporego pożaru. Na miejscu jest aż 19 zastępów straży pożarnej z okolicznych powiatów.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – W hali przy ul. Legionów w Wólce Kosowskiej wybuchł pożar. Na miejscu jest sporo zastępów straży pożarnej – poinformował Kamil.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Ogień pojawił się w niedzielę po południu. – Około godz. 13.40 otrzymaliśmy zgłoszenie o zadymieniu w hali magazynowej w Wólce Kosowskiej. Na miejsce zadysponowano 19 zastępów straży pożarnej w tym m.in. cysternę. Budynek był wypełniony materiałami tekstylnymi. Pożar objął obszar około 15-20 metrów od strony jednego ze szczytów obiektu – mówi nam mł. Bryg. Łukasz Darmofalski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie.

Strażacy starają się, aby pożar nie rozprzestrzenił się dalej. – Obecnie nie możemy powiedzieć, że pożar jest opanowany. Staramy się, aby nie rozprzestrzenił się poza tę powierzchnię, którą obecnie zajmuje. Na tym głównie nasze obecne działania są skupione – dodaje rzecznik piaseczyńskiej straży pożarnej.

Akcja gaśnicza może potrwać jeszcze nawet kilka godzin.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.