reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

10

07 2022

Pożar hali magazynowej. Blisko 20 zastępów w akcji


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayPożar hali magazynowej. Blisko 20 zastępów w akcji - Grodzisk News


W niedzielne popołudnie w hali magazynowej w Wólce Kosowskiej doszło do sporego pożaru. Na miejscu jest aż 19 zastępów straży pożarnej z okolicznych powiatów.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – W hali przy ul. Legionów w Wólce Kosowskiej wybuchł pożar. Na miejscu jest sporo zastępów straży pożarnej – poinformował Kamil.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Ogień pojawił się w niedzielę po południu. – Około godz. 13.40 otrzymaliśmy zgłoszenie o zadymieniu w hali magazynowej w Wólce Kosowskiej. Na miejsce zadysponowano 19 zastępów straży pożarnej w tym m.in. cysternę. Budynek był wypełniony materiałami tekstylnymi. Pożar objął obszar około 15-20 metrów od strony jednego ze szczytów obiektu – mówi nam mł. Bryg. Łukasz Darmofalski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie.

Strażacy starają się, aby pożar nie rozprzestrzenił się dalej. – Obecnie nie możemy powiedzieć, że pożar jest opanowany. Staramy się, aby nie rozprzestrzenił się poza tę powierzchnię, którą obecnie zajmuje. Na tym głównie nasze obecne działania są skupione – dodaje rzecznik piaseczyńskiej straży pożarnej.

Akcja gaśnicza może potrwać jeszcze nawet kilka godzin.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.